PAW sp. z o.o.

zadzwoń do nas: 58 629 03 36

Maty filtracyjne

Maty filtracyjne

Oferujemy maty filtracyjne we wszystkich klasach jakości, od G2 do F9. Najwyższa pyłochłonność zapewnia ich trwałość i skuteczność podczas filtracji powietrza, przy niskich oporach przepływu. Oferujemy włókniny i maty filtracyjne zarówno w wymiarach standardowych jak i dowolnych, na życzenie i zgodnie z wymaganiami klienta.

Maty z włókna szklanego Paint Stop przeznaczone są do separacji farby w lakierniach i urządzeniach, do malowania natryskowego zarówno w przemyśle, jak i we różnych rodzajach zakładów, w których zachodzi proces lakierowania. Stosowane się je również do odpylania pyłów suchych, w zakładach zajmujących się obróbką metali.

Filtry kartonowo- szczelinowe typu Andreae

Przeznaczone są do kabin i ścian natryskowych. Ich specjalna geometria zapewnia dużą sztywność i umożliwia instalację bez dodatkowych wzmocnień. Kształt ścianek i rozmieszczone symetrycznie otwory, powodują iż przepływające powietrze wraz z zanieczyszczającymi je cząstkami /np. lakieru/ wprowadzone jest w zawirowanie (tak zwany efekt Venturiego), co powoduje osadzanie się zanieczyszczeń na ściankach filtra.

Filtr charakteryzuje się:

  • prostym montażem,
  • szybką wymianą,
  • długą żywotnością,
  • dobrą efektywnością filtracji,
  • niskim kosztem użytkowania i utylizacji.

Standardowe wysokości:
H- dostępne wysokości: 75cm, 90cm, 100cm.
Powierzchnia filtracyjna wynosi: 10m2 (niezależnie od wysokości).

Worki filtracyjne

Oferujemy worki filtracyjne w szerokim zakresie rozmiarów a także szyte na zamówienie o wymiarach i specyfikacji podanych przez klienta.