[ o firmie ]

Spółka PAW

od ponad 20 lat utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie jakości i wydajności rozwiązań technicznych stosowanych do uzdatniania powietrza. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży filtrów powietrza. Nasze produkty skutecznie ochraniają stanowiska pracy przy spawaniu, szlifowaniu, cięciu termicznym i mechanicznym, śrutowaniu, malowaniu proszkowym (elektrostatycznym), obróbce tworzyw sztucznych, przesypywaniu oraz przy innych uciążliwych procesach technologicznych. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości wkłady filtracyjne do większości urządzeń używanych w Polsce: patronowe, filtry kieszeniowe, kasetowe, andreae oraz maty i worki filtracyjne. Oferujemy również akcesoria dla branży lakiernictwa proszkowego, a od 2018 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem klimatyzatorów wyparnych marki Seeley na terenie Polski.

Stawiamy na innowacyjne podejście i nieustanny rozwój; wprowadzamy do swojej oferty rozwiązania obniżające koszty produkcji oraz podnoszące efektywność i komfort pracy. Dzięki utrzymywania wysokiej jakości produktów, dostarczamy naszym kontrahentom najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.

Ariel Smolinski
Ariel Smolinski
30/11/2021
Super firma super ludzie od pracowników magazynowych po biurowych życzliwi uśmiechnięci życzę wszystkim aby wszystkie rozładunki załadunku były w takiej atmosferze
Alex Kazowski
Alex Kazowski
11/03/2021
Fachowe doradztwo i obsługa. Warto polecić.
Rafał Nowicki
Rafał Nowicki
23/03/2020
G
G
22/10/2019
Ok
Krzysztof Tokarski
Krzysztof Tokarski
24/07/2019
Piotr Celigowski
Piotr Celigowski
05/02/2019
surowy orzech
surowy orzech
12/02/2018
Szeroki asortyment. Polecam
Sławomir Detmer
Sławomir Detmer
10/09/2017
Szymon
Szymon
26/04/2017
[ PAW ]

Nasza oferta

Filtry patronowe
[ wkłady filtracyjne ]
Kasetowe i kieszeniowe
[ wkłady filtracyjne ]
Maty i worki filtracyjne
[ wkłady filtracyjne ]
Akcesoria lakiernicze
[ LAKIERNICTWO PROSZKOWE ]
Klimatyzacja wyparna
[ klimatyzacja dla przemysłu ]