RAMIONA ODCIĄGOWE

Stosowane są jako elementy stanowiskowych odciągów filtrowentylacyjnych. W urządzeniach mobilnych (wersje stojące) ramiona osiągają zasięg do 3 metrów, natomiast w urządzeniach dużych (wersje wiszące) od 6 do 8 metrów, przy zastosowaniu wysięgników.

Specyfikacja techniczna:

dane tech. Ramiona odciągowe

NAWIEWNIKI NP2-180

Nawiewnik przemysłowy NP2-180 dostarcza czyste powietrze bezpośrednio do miejsc pracy, np. w halach przemysłowych. Zapewnia dystrybucję powietrza według normatywnej prędkości powietrza w strefie pracy.

Specyfikacja techniczna:

Nawiewnik_NP2-180_TAB_PL_SVG

A.S.P.

Automatyczny System Precoatingu to urządzenie peryferyjne, automatycznie uwalniające w ściśle określonych odstępach czasu specjalny proszek precoat. Tworzy on ochronną powłokę na powierzchnię wkładu filtracyjnego, przedłużając jego żywotność i wspomagając proces czyszczenia.
Właściwości proszku precoat:
  • absorbcja wilgoci i frakcji tłustych osadzających się na wkładach
  • wydłużenie czas eksploatacji wkładów
  • zwiększenie skuteczności odpylania

Moduły filtracyjne MF 4000 / 6000

MF 4000 i 6000 to pojemnościowe moduły filtracyjne, wyposażone w filtry: kieszeniowy i metalowy. Moduły są przygotowane pod króćce pomiarowe presostatu oraz pod prostokątne i okrągłe przyłącza do instalacji.

Specyfikacja techniczna:

Moduły: komora ZIMA – LATO

To modyfikacja do urządzeń stacjonarnych pozwalająca w okresie grzewczym wyrzucać ogrzane, czyste powietrze do wewnątrz pomieszczenia (np. na halę produkcyjną), a w okresie letnim – na zewnątrz.

To rozwiązanie pozwala na duże oszczędności eksploatacyjne.

Moduły A.S.P.

To automatyczny system precoating’u stosowany w urządzeniach stacjonarnych. W określonych odstępach czasu uwalnia specjalny proszek precoat, który tworzy powłokę ochronną na powierzchni wkładów filtracyjnych. Zastosowanie modułu A.S.P. przedłuża żywotność wkładów filtracyjnych i wspomaga proces ich czyszczenia.
Właściwości proszku precoat:
  • absorbcja wilgoci i frakcji tłustych osadzających się na wkładach
  • wydłużenie czas eksploatacji wkładów
  • zwiększenie skuteczności odpylania

Proszek PRECOAT

Proszek absorbujący wilgoć i zanieczyszczenia tłuszczowe znajdujące się w odciąganym powietrzu ze stanowisk pracy. Stosowany do napylania na powierzchnię filtrowentylacyjną wkładów patronowych; polepsza ich pracę i wydłuża żywotność. Do dozowania proszku stosuje się urządzenia lub moduły ASP.
Precoat dostępny jest w workach 125 litrowych. 

[ Filtrowentylacja ]

CleanAir - komfort pracy ludzi i maszyn

[ urządzenia mobilne ]
[ stoły szlifierskie ]
[ urządzenia stacjonarne ]
[ urządzenia mobilne ]